o nás

NÁŠ PRÍBEH

ELDAT SYSTEM

Našim cieľom je zákazníkom pomocou najmodernejších technológií prinášať komplexné služby v oblasti inteligentných, ale aj klasických elektroinštalácii, elektrického podlahového kúrenia. Taktiež poskytujeme služby v oblasti zabezpečenia, monitorovania a automatizácie objektov.

Služby poskytujeme od návrhu a poradenstva, cez samotnú realizáciu, až po následný záručný a pozáručný servis.

Spoločnosť sídli v Novom Meste nad Váhom.

Spoločnosť disponuje licenciou na prevádzkovanie technickej služby vydanou Krajským riaditeľstvom policajného zboru Trenčín, oprávňujúcej našu spoločnosť vykonávať projektovanie, montáž, údržbu, revíziu a opravu zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí.

Sme hrdým partnerom spoločnosti Loxone. Spoločnosť Loxone je popredným výrobcom systému inteligentného riadenia, ktorý vám za priaznivú cenu prinesie nielen komfort a pohodlie, ale aj vysokú úroveň bezpečnosti. Systém poskytuje rozsiahle možnosti použitia pre každý typ objektu.

Taktiež sme partnerom spoločnosti Jablotron, poskytujúcej certifikované alarmy vhodné pre všetky druhy objektov, od malých až po rozsiahle projekty z intuitívnym ovládaním z klávesnice alebo mobilu a možnosťou napojenia na pult centrálnej ochrany.

K zabezpečeniu objektov neodmysliteľne patrí aj monitorovanie budovy a okolia pomocou kamerového a prístupového systému. Preto Vám ponúkame kamerové a prístupové systémy spoločnosti HikVison, najväčšieho výrobcu bezpečnostných systémov na svete.

Partneri:

partner ABB
partner Fenix
partner HikVision
partner Jablotron
partner Legrand
partner Loxone
partner OEZ
partner Solarix
partner Ubiquity networks
partner Zyxel Networks

info@eldatsystem.sk

+421 949 048 362

ELDAT SYSTEM s.r.o.
Kukučínová 299/52
915 01 Nové Mesto nad Váhom

FAKTURAČNÉ ÚDAJE
IČO: 53526678
DIČ: 2121407101
IČ DPH: SK2121407101

IBAN: SK77 1100 0000 0029 4309 8428
SWIFT: TATRSKBX

Zanechajte nám správu

6 + 11 =