Kamerové systémy

Kamerové systémy rôzneho zamerania sú súčasťou elektronickej ochrany objektov. Slúžia na sledovanie a uchovávanie videozáznamu z rôznych objektov. Kamerové systémy majú zmysel na všetkých typoch objektov, od jednoduchého sledovania okolia rodinného domu, komplexného sledovania bytových, administratívnych, obchodných, výrobných a rekreačných budov a areálov, taktiež aj na sledovanie miest a obcí.

Obraz zo živého prenosu alebo videozáznamu z kamerového systému, ktorý sa uchováva na záznamovom zariadení, môžeme sledovať okrem štandardného výstupu na monitor aj na ďalších zariadeniach ako počítač, mobilný telefón alebo a tablet a to lokálne v mieste inštalácie, ale aj vzdialene od všadiaľ, kde máme prístup k internetu. Možnosť je taktiež zobrazovanie v monitorovacích centrách a pultoch centrálnej ochrany.
Ďalšou oblasťou využitia kamerového systému sú špeciálne aplikácie s použitím špeciálnych kamier a softwaru s inteligentnými analytickými funkciami. Jedná sa o aplikácie kamier na sledovanie ŠPZ na parkoviskách, vstupoch do areálov s rôznymi analytickými funkciami a výstupmi na tvorbu štatistík. Taktiež na ovládanie výstupov – otváranie brány alebo rampy, prípadne spustenie poplachu.
Taktiež je možné využitie v obchodných priestoroch na monitorovanie a počítanie zákazníkov. S použitím špecializovaného softwaru je možné nasadenie rôznych pokročilých analytických funkcií využiteľných v marketingu, bezpečnosti a manažmente.

Partneri:

partner ABB
partner Fenix
partner HikVision
partner Jablotron
partner Legrand
partner Loxone
partner OEZ
partner Solarix
partner Ubiquity networks
partner Zyxel Networks

info@eldatsystem.sk

+421 949 048 362

ELDAT SYSTEM s.r.o.
Kukučínová 299/52
915 01 Nové Mesto nad Váhom

FAKTURAČNÉ ÚDAJE
IČO: 53526678
DIČ: 2121407101
IČ DPH: SK2121407101

IBAN: SK77 1100 0000 0029 4309 8428
SWIFT: TATRSKBX

Zanechajte nám správu

7 + 10 =